Zen 50ml

  • Zen 50ml

Účinky a použitie spreju Zen:

  • pozitívne ovplyvňuje psychiku, prináša upokojenie pri stavoch napätia, úzkosti a strachu
  • má antistresové účinky a posilňuje optimizmus
  • vyrovnává emocionálnu dysbalanciu, vedie k pocitom vnútorného mieru a prijatia
  • zbavuje frustrácie, starostí a podporuje sebadôveru
  • harmonizuje telo, myseľ a dušu
  • povzbudzuje tok energie pri únave a vyčerpaní
  • navodzuje vnímavosť a schopnosť koncentrácie, je vhodný pri meditácii
  • prepája človeka so Zdrojom a prispieva k nájdeniu vnútornej radosti
  • energeticky uľahčuje riešenie problémov (vštepuje pozitívny prístup a nadhľad

Levanduľový olej stimuluje srdce, tonizuje a upokojuje organizmus. Používa sa pri migrénach, depresii, nespavosti, hystérii alebo nervovom vyčerpaní.
 
Ylang-ylang upokojuje zrýchlené búšenie srdca a dýchanie, prináša prepojenie emócií s ľudskými zmyslami a otvára súlad srdca a mysle. Rozžiari solar plexus a prebudí spomienku na našu celistvost. Vracia človeka späť z duality a pocitov nepokoja do stavu jednoty a mieru. Zosilňuje vnútorné vyžarovanie a dodáva sebadôveru.
 
Kadidlovníkový olej navodzuje slávnostnú atmosféru a povzbudzuje vnímavosť. Harmonizuje negatívnu myseľ a pôsobí proti melanchólii.
 

Bergamotový olej uvoľňuje potláčané city a emócie, pomáha opäť nájsť vlastnú spontánnosť a optimizmus. Zbavuje starostí a má relaxačný účinok.
 
Pomarančovníkový olej uvoľňuje nahromadené napätie, stres a frustráciu. Prináša pocit radosti, rozptyľuje smutnú náladu a popudlivosť. Uľahčuje riešenie problémov. Je obzvlášť vhodný pre jedincov, ktorí sa usilujú o dokonalosť a úspech, ale súčasne zle znášajú neúspechy a nedostatky. Je spojený s Jupiterom, planétou optimizmu, čím nám vštepuje pozitívnejší prístup a filozofický nadhľad. Navodzovaním ľahkého prístupu k životu olej naozaj stelesňuje pocity šťastia.
 
Vetiverový olej upokojuje hyperaktívnu myseľ, pomáha pri nízkej sebadôvere, napĺňa nás pokojom (utišuje silou matky Zeme a jej hlbokým zmyslom pre spolupatričnosť). Ak sme duševne vyčerpaní alebo sme stratili spojenie so svojím telom a jeho potrebami, vetiver nás upokojí a opäť vnútorne prepojí – uzatvorí priepasť medzi duchom a hmotou.

Súvisiace produkty

SPIRON - 50ml

SPIRON - 50ml

Spiron je bioinformačný prípravok v spreji obsahujúci harmonickú kombináciu éterických olejov. Dezi..

Spiron AIR - 10ml

Spiron AIR - 10ml

Spiron AIR je bioinformačný prípravok obsahujúci harmonickú kombináciu tých najčistejších prírodných..

Štítky: Energy, Jesenná nádielka, jogamatka