Venira - 80 kapsúl

  • Venira - 80 kapsúl

Pivovarské kvasnice sú komplex vitamínov, stopových prvkov, enzýmov. Priaznivo pôsobí na regeneráciu vlasov, kože, nechtov
L-methionin je základnou aminokyselinou vyskytujúcou sa vo vlasoch a nechtoch, pričom ovplyvňuje tvorbu keratínu.
L-cystein je nápomocný pri tvorbe keratínu a kolagénu, čo má vplyv na regeneráciu pokožky a celkový stav vlasov aj nechtov. 
Kolagén, je jednou z najdôležitejších bielkovín v ľudskom tele. Jeho úlohou je udržiavať vitalitu a pružnosť tela, jeho nedostatok vyvoláva starnutie a ochromenie funkčnosti tela ako celku.
Praslička roľná podporuje kardiovaskulárny systém a jeho pružnosť, obsahom minerálov, najmä kremíka, podporuje stav pokožky, vlasov aj nechtov 
Pŕhľava dvojdomá obsahuje železo, tiež prispieva ku správnej funkcií kadiovaskulárneho systému čím tiež podporuje prirodzený stav pokožky.
MSM obsahuje 34% elementárnej síry, ktorá je jednou z esenciálnych živín pre zdravé vlasy,  zlepšuje hojenie jaziev zvyšovaním ich elasticity a zjemňuje pokožku (obnovuje vytváranie krížových väzieb v kolagéne). MSM je považovaný za súčinný element pre väčšiu časť vitamínov a zároveň umocňuje ich vstrebávanie  (vitamín C, koenzým Q10, všetky vitamíny B komplexu, vitamín A, D a E, aminokyseliny, selén, vápnik, horčík ...)
Hyaluronan sodný je v účinkoch identický ako dobre známa kyselina hyaluronová, ide len o mierne odlišnú chemickú väzbu. Prispieva ku hydratácií a ochrane pokožky, podporuje lesk a rast vlasov. 
Zinok je nevyhnutný pre správny rast vlasov a nechtom dodáva pevnosť a lesk.
Meď podporuje tvorbu melanínu, čo má vplyv na prigmentáciu vlasov (odďaľuje šedivenie)
Selén napomáha udržiavať Vaše vlasy a nechty zdravé.
Biotin je dôležitý pre správnu štruktúru kože a prispieva ku zlepšeniu kvality vlasov aj nechtov. 
Vitamín C prispieva k prirodzenej tvorbe kolagénu, ktorý má komplexný vplyv na ľudský organizmus
Kyselina pantothenová B5 priespieva ku zníženiu vypadávania a rednutia vlasov, navracia im ich celkovú vitalitu a pružnosť
Kyslina listová B9 pomáha správnej funkcii vlasovej pokožky a vlasových folikulov. Konečným výsledkom je zdravá pokožka hlavy a vlasové folikuly, ktoré sú schopné produkovať zdravé vlasy.
Pyridoxin B6 posilňuje imunitný systém, pomáha pri tvorbe červených krviniek, je regulátor hormonálnej rovnováhy čím ovplyvňuje rast a rastovú fázu vlasov.
Retinol A chráni vlasové folikuli pred oxidáciou, čím ich celkovo posiluje. 


 

Súvisiace produkty

Beauty hair 60 kaps

Beauty hair 60 kaps

Beauty hair je výživový doplnok s rastlinnými zložkami na podporu zdravia a vitality vlasov od slove..

Zinok pre ženy 100 tbl

Zinok pre ženy 100 tbl

Zinok pikolinát je organický zdroj zinku s vynikajúcou biologickou dostupnosťou a fyziologickou komp..

Štítky: Present, MDZ