Regalen 30ml

 • Regalen 30ml

Regalen harmonizuje predovšetkým energetické dráhy pečene, žlčníka, troch žiaričov a dráhu hrubého čreva.

Detoxikuje organizmus od škodlivých látok, podporuje správnu funkciu tráviaceho systému a pomáha pri alergiách. 

 • Detoxikácia organizmu (toxíny, plesne, odpadové látky)
 • Zažívacie ťažkosti, poruchy trávenia
 • Regenrácia pečene,
 • Poruchy funkcie žlčníka, tvorba kameňov 
 • Kožné problémy, ekzémy, lupienka (psoriáza)
 • Alergia, astma
 • Emocionálna labilita

Regalen má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Dá sa využiť pri liečbe porúch zažívania súvisiacich buď so zhoršenou činnosťou tráviacich orgánov (napr. nedostatočná tvorba tráviacich štiav), alebo zlou životosprávou (prejedanie sa, nepravidelná strava, množstvo tuku v potrave, atď.).
Vďaka vysokému obsahu horčín výrazne podporuje trávenie a pomáha telu zbavovať sa odpadových látok. Zároveň sa tento prípravok dá použiť na celkovú dôkladnú detoxikáciu tela – krvi, tkanív a tráviaceho systému. Vzhľadom na to, že Regalen stimuluje činnosť orgánov, ktoré súvisia so spracovaním a odstraňovaním toxických látok z tela (pečeň a črevá), je veľmi vhodným prípravkom na jarné očistné kúry.
Tým, že zlepšuje činnosť pečene, priaznivo ovplyvňuje aj všetky ostatné fyziologické procesy v tele. Regalen je zároveň veľmi vhodný pri riešení všetkých alergických stavov (kožné a systémové prejavy), ktoré sú spôsobené práve nedostatočnou funkciou pečene a žlčníka a zhoršenou schopnosťou tela zbavovať sa škodlivých látok. Regalen pomáha pri celkovej regenerácii buniek a tkanív tak, že odstraňuje toxické zaťaženie organizmu.
 

 • vykazuje silné detoxikačné a antioxidačné účinky; vďaka vysokému obsahu horčín ovplyvňuje metabolizmus a zažívanie, odstraňuje z tela jedy, parazity, plesne a odpadové látky.
 • upravuje zažívacie procesy, trávenie a správne vstrebávanie živín, vitamínov a minerálov, pomáha pri nechutenstve, pálení záhy, pocitoch plnosti, nadúvaní, dráždivom tračníku, pri žalúdočnej nevoľnosti a zápachu z úst.
 • účinne regeneruje pečeň po žltačke, infekčnej mononukleóze, pri poškodení alkoholom, toxínmi alebo liekmi, je vhodný pri pečeňovej steatóze – stukovatení pečene.
 • stimuluje činnosť žlčníka a tvorbu žlče, slúži ako prevencia zápalov žlčníka a tvorby žlčových kameňov.
 • pomáha pri problémoch kože – ekzémy, kožné vyrážky, akné, lupienka.
 • pôsobí priaznivo pri alergiách – prachových, peľových a pri astme.
 • zlepšuje činnosť srdca a krvného obehu, čistí krv.
 • znižuje hladinu cholesterolu a upravuje jeho metabolizmus.
 • osvedčuje sa pri únavovom syndróme, psychickom a fyzickom vyčerpaní, pri migrénach, bolesti hlavy v oblasti čela, spánkov a vlasových korienkov.
 • zmierňuje príznaky premenštruačného syndrómu a upravuje menstruačný cyklus (najmä pri vynechávaní menštruácie).
 • podporuje obnovu a výživu chrupaviek a väziva (šľachy a väzy).
 • pomáha pri únave a ochorení očí.
 • podporuje imunitu a pôsobí preventívne proti nádorovým ochoreniam.

Použitie Regalenu z hľadiska psychiky:

 • podráždenosť a impulzívne konanie, popudlivosť, výbuchy hnevu a zúrivosti, chronická nespokojnosť spojená s pocitmi nespravodlivosti, plačlivosť a časté stavy neadekvátneho dojatia, precitlivenosť na hluk a potláčanie emócií
 • pomáha človeku uvoľniť sa a slobodne vyjadriť svoje skutočné pocity, prebúrava vnútorné zábrany a učí rozpoznávať hranice.

Na dosiahnutie väčšieho liečebného účinku odporúčame kombinovať Regalen s krémom Protektin z Pentagramu© krémov (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).


Repík lekársky: Používa sa pri zápaloch pečene, žalúdka, čriev a žlčníka, pri srdcovej slabosti a únave. Pomáha pri poruchách metabolizmu a trávenia.
Lastovičník väčší: Osvedčuje sa pri ťažkých chorobách pečene a žlčníka, pri ekzémoch, alergiách, žlčových kameňoch a astme. Uvoľňuje kŕče, tlmí hnačky a preukázali sa u neho protirakovinové a protiplesňové účinky.
Lipkavec krížatý: Kladne ovplyvňuje lymfatický systém, činnosť sleziny, pečene a obličiek. Užíva sa ako diuretikum a spazmolytikum.
Horec žltý: Podporuje tvorbu červených a bielych krviniek, užíva sa pri nadúvaní, zlej činnosti žlčníka a ako neurostimulans a stomachikum.
Bedrovník obyčajný: Podporuje trávenie a tvorbu žalúdočných štiav, užíva sa pri bronchitíde, močových kameňoch a pri zápale slizníc hrtana.
Skorocel kopijovitý: Užíva sa pri chorobách pečene, pri žltačke, žlčových kameňoch, zápche alebo pri chronickom katare priedušiek. Urýchľuje hojenie. Obsahuje germánium, ktoré pôsobí proti plesniam.
Nátržník vzpriamený: Je vhodný pri zápale žalúdka, tenkého čreva, pri hnačkách a vnútornom krvácaní. Rozpúšťa žlčníkové a obličkové kamene, podporuje činnosť pečene, pôsobí antibakteriálne a antivírusovo.
Silymarín z pestreca mariánskeho: Silymarín je zmes flavonoidov s vynikajúcim účinkom pri liečbe takmer všetkých chorôb pečene. Regeneruje a ochraňuje pečeňové bunky proti prenikaniu niektorých pečeňových jedov.
Púpava lekárska: Aplikuje sa pri chorobách pečene, pankreasu, žlčníka a obličiek. Čistí krv a črevá, podporuje trávenie. Je veľmi účinná pri cukrovke, žltačke a kožných chorobách. Obsahuje betaglukány s protirakovinovým účinkom.
Veronika lekárska: Je účinné diuretikum, čistí krv, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, užíva sa pri chorobách pečene, obličiek a sleziny, blahodárne pôsobí na ekzémy.
Lomikameň zrnitý: Užíva sa pri kameňoch žlčníka a obličiek, pri plesniach, akné, regenerácii buniek, pri narušenom metabolizme a chorobách pečene, sleziny a kože. Pôsobí diureticky.
Jablčník obyčajný: Je účinný pri vnútorných hnisavých procesoch, pri peptickom vrede, srdcovej arytmii, pri zápche, ochoreniach dýchacích ciest, žlčníka a pečene.
Palina abrotanová: Podporuje vylučovanie žalúdočných štiav, zlepšuje metabolizmus, činnosť pečene a je účinná pri horúčkach, plesniach a ochoreniach srdca.
Zanthoxylum piperitum (fagara): Rastlina z čeľade rutovitých so širokým spektrom pôsobenia, najmä na oblasť pečene, pľúc, sleziny, pankreasu a CNS. Má tonizujúce, antimikrobiálne, antivírusové účinky, pôsobí proti parazitom v črevách

 

Súvisiace produkty

PROTEKTIN - 50 ml

PROTEKTIN - 50 ml

Protektin je bioinformačný regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termáln..

CARALOTION - Telové mlieko - 200ml

CARALOTION - Telové mlieko - 200ml

Caralotion je bioinformačný hydratačný prípravok s výrazným regeneračným efektom na pokožku celého t..

Mycopulm 90 kaps

Mycopulm 90 kaps

Prírodný produkt Mycopulm obsahuje vyvážený komplex vitálnych húb a bylinných extraktov. Kapsulky..

Betafit 90 kaps

Betafit 90 kaps

Betafit je prírodný prípravok obsahujúci extrakty z červenej repy (cvikle), žihľavy dvojdomej, prasl..

AKCIA: 2x Sweet orange

AKCIA: 2x Sweet orange

Aromaterapeutická esencia Sweet orange prináša doslova šťavu do života! Kde panuje únava, slabosť, o..

Štítky: silymarín, pestrec