Liberty Super patch náplasť na zlepšenie pohybu 28ks

  • Liberty Super patch náplasť na zlepšenie pohybu 28ks

Super Patch Liberty je hypoalergénna polyetylénová lepiaca náplasť pre zlepšenie pohybu.

Podporenie toho akým spôsobom sa pohybujeme, chodíme, beháme je jedným zo základných prvkov zdravého životného štýlu a každodenných aktivít. Táto náplasť predstavuje neinvazívnu technológiu, ktorá môže, prostredníctvom vibrotaktílnej stimulácie, pomôcť k lepšej rovnováhe a stabilite.

Technológia Super Patch využíva špeciálny vzor a vibrotaktilnú technológiu. V momente keď sa náplasť dostane do kontaktu s vašou pokožkou, spustí odozvu v neurónových sieťach v mozgu a to vedie ku vyvolaniu reakcií v tele. 

Náplaste sú bez parabénov, bez latexu, hypoalergénne, bez GMO.

Zloženie: Náplasť: hypoalergénna polyetylénová náplasť, Ochranný prúžok: Silikónom potiahnutá papierová fólia

Použitie:  Náplasť nalepte na čistú, suchú, neporušenú pokožku. Náplasť umiestnite mimo sliznice a kĺbov, mimo jemnej a citlivej pokožky (na miesta, kde sa pokožka najmenej krčí - hýbe). Náplasť nechajte umiestnenú min 24 hodín (max 4 dni), alebo až do doby, keď sa začne oddeľovať od pokožky. Pre lepšiu priľnavosť a dlhšiu dobu pôsobnosti miesto odmastnite napr. liehom. 

Skladovanie: V uzavretom obale až do ich použitia, v teplotnom rozmedzí 10-38°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a skladujte na suchom a čistom mieste.

Upozornenie: Ak sa vyskytne podráždenie alebo začervenanie pokožky, tak náplasť odstráňte. Náplasť používajte len tak, ako je odporúčané v príbalovom letáku, ktorý je súčasťou balenia. 

Viac info o náplastiach

Štítky: superpatch