Jasná myseľ 30 kaps

  • Jasná myseľ 30 kaps
  • Zvyšuje pozornosť a koncentráciu
  • Zlepšuje dlhodobú pamäť
  • Znižuje únavu 
  • Zlepšuje výkon mozgu
  • Zlepšuje regeneráciu (napr. po športovom výkone)

Magniferin je prirodzene sa vyskytujúci polyfenol, antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom a pomáha znižovať riziko rozvoja chronických ochorení. 
Magniferin má protizápalový účinok pretože pomáha inhibovať produkciu zápalových cytokínov a enzýmov, ktoré môžu pomôcť zvládnuť stavy ako artritída, astma a zápalové ochorenie čriev.
Zistilo sa, že mangiferín zlepšuje citlivosť na inzulín a znižuje hladinu cukru v krvi, vďaka čomu je potenciálne užitočný pri liečbe cukrovky. Pomáha tiež pri ochrane pankreatických β-buniek pred oxidačným poškodením.
Magniferin má neuroprotektívne účinky, pretože pomáha znižovať poškodenie neurónov a zlepšuje kognitívne funkcie, čím môže pomôcť predchádzať rozvoju neurodegeneratívnych ochorení, ako je Alzheimerova a Parkinsonova choroba.

CDP Cholín je dôležitou zložkou tvorbe kľúčových zložiek potrebných pre pamäť a učenie (konkrétne phosphatidylcholine a acetylcholine). Tiež zvyšuje produkciu ATP v mozgu, látky ktorá je rozhodujúca pre udržanie optimálnych funkcií mozgu. CDP Cholín má tiež neuroprotektívne účinky na mozog, pretože znižuje poškodenie neurónov a podporuje opravné mechanizmy po poranení. Dokonca Citikolin sodný sa často používa pri problémoch ako je mŕtvica vďaka svojej schopnosti podporovať opravu membrány a syntézu neurotransmiterov. 

 

 

 

Štítky: Medveď Natural,