HydroFuel Elektrolytová zmes 360g

  • HydroFuel Elektrolytová zmes 360g

Vezmime si napríklad horčík. Tento kľúčový hráč v elektrolytových nápojoch prispieva k regulácii telesných tekutín, čo je kľúčový krok v boji proti dehydratácii. Okrem toho má horčík viacero vlastností - podporuje funkciu nervov a svalov, udržiava srdcový rytmus, podporuje imunitný systém a zdravie kostí.

Keď ste fyzicky aktívni, vaše telo využíva horčík na výrobu energie a riadenie svalových kontrakcií. Nahradenie strateného horčíka prostredníctvom hydratačných nápojov teda výrazne znižuje pravdepodobnosť výskytu svalových kŕčov a únavy a zároveň posilňuje celkové telesné funkcie.

Ďalším dôležitým prvkom v týchto nápojoch je draslík, ktorý udržiava rovnováhu tekutín v tele. Je základným prvkom pri prenose nervových impulzov, regulácii srdcového rytmu a napínaní svalov. Keď sa počas fyzickej aktivity potíte, hladina draslíka prudko klesá, čo môže vyvolať únavu, svalovú slabosť a kŕče.

Methylované formy vitamínov B6 a B12 podporujú správne fungovanie energetického metabolizmu, prispievajú k znižovaniu únavy a vyčerpanosti a k správnemu fungovaniu imunitného systému a to aj u ľudí, ktorí nemajú dostatok enzýmov na vstrebávanie vitamínov skupiny B.

Súvisiace produkty

Vitamin B-komplex aktiv 60 kaps

Vitamin B-komplex aktiv 60 kaps

Vitamíny skupiny B plnia v ľudskom tele veľké množstvo rozličných funkcií, kvôli čomu sú dôležitou s..

Magnesium Chelated 100g

Magnesium Chelated 100g

Magnesium Chelated od Natural Nutrition je chelátový bisglycinát horečnatý – minerál, ktorý sa radí ..

Štítky: NeoHack, Natural Nutrition