Health Balance 120 kaps

  • Health Balance 120 kaps

Serenoa plazivá (Saw Palmetto): Celosvetovo je táto rastlinka známa pre svoje mnohostranné účinky na urogenitálny systém, vďaka nim je silnou prírodnou alternatívou liečivých prípravkov. Veľmi dôležitý je jej efekt na hormonálny systém. Preukázalo sa, že veľmi efektívne inhibuje premenu testosterónu na dihydrotestosterón, čo je dôležité predovšetkým pre mužov.

Pestrec mariánsky extrakt obsahuje látku silymarin, ktorej hlavným efektom je podpora funkcie žlčníku a pečene. Použitie pestreca mariánskeho na liečbu ochorení pečene je známy. Táto bylinka však ponúka aj ďalšie obrovské benefity. Má mimoriadne pozitívny efekt na krvný obeh, pretože tonizuje cievy. Celkovo posilňuje organizmus, pomáha na alergie a pomáha pri astmatických záchvatoch. 

Žerucha peruánska (Maca)je bylinka známa pozitívnym vplyvom na vitalitu. Maca celkovo prispieva k harmónii tela tým, že reguluje hormonálnu a enzymatickú aktivitu. To zaistí pocit celkového zdravia. Pri pravidelnom užívaní môžete pozorovať pocit vzrastajúcej energie, zlepšujúce sa libido, lepšiu náladu a redukciu pocitov úzkosti. Maca naviac zvyšuje hladinu DHEA, ktorý je prekurzorom (východiskovou látkou) testosterónu. Optimalizuje teda aj hladinu testosterónu.

Cordyceps sinensis extrakt je vzácna huba, ktorá rastie v horách Tibetu, Nepálu a Číny. Cisárska dynastia Čching používala cordyceps na liečbu neduhov obličiek a pľúc, obnovovanie fyzických síl, zlepšenie funkcie imunitného systému, omladenie a posilnenie sexuálnej energie. Pozitívny vplyv na syntézu bielkovín opäť ocenia športovci, ktorí chcú budovať svalovú hmotu.

Kyselina tioktová (Kyselina alfa lipoová): ide o ergogénnu látku, ktorá hrá dôležitú úlohu v metabolizme energie a sacharidov v ľudskom tele. Kyselina alfa lipoová má pozitívny vplyv na inzulínovú senzitivitu, čím optimalizuje metabolizmus sacharidov.

Cesnak extrakt pozitívne pôsobí na kardiovaskulárny systém a krvný obeh. Pôsobí na arteriálny tlak, krvné triglyceridy a plazmatickú viskozitu.

Kurkumín extrakt je prírodná látka s celou škálou blahodárnych účinkov na ľudský organizmus. Pri kurkumíne bol veľmi podrobne popísaný efekt potlačenia zápalových procesov v organizme, čo sa využíva v riešení problémov s tráviacim, kardiovaskulárnym aj pohybovým aparátom.

Koenzým Q10 je látka známa vďaka svojmu efektu antioxidačnej ochrany buniek. Jeho vplyv na kondíciu a stav srdca je dôkladne zmapovaný a preukázaný. Koenzým podporuje tvorbu bunkovej energie a zúčastňuje sa ako kofaktor mnohých metabolických procesov. Naviac spolupracuje s kurkumínom v potlačovaní zápalových procesov v organizme.

Piperín extrakt urýchľuje proces látkovej výmeny, podporuje a zlepšuje vstrebávanie živín. Použitý extrakt z čierneho korenia zvyšuje vstrebávanie všetkých zložiek prípravku.

Súvisiace produkty

Olej Omega-3 HP LipoMax Q10 orange 270ml

Olej Omega-3 HP LipoMax Q10 orange 270ml

Vysoko purifikovaný (čistený) rybí olej obohatený liposolubilným koenzýmom Q10 a pomarančovou príchu..

Cordyceps  prášok z mycélia (podhubia) 50g

Cordyceps prášok z mycélia (podhubia) 50g

Sušený, jemne mletý prášok z mycélia (podhubia) huby Cordyceps sinensis. Cordyceps patrí medzi na..

Saw palmetto 100 tbl

Saw palmetto 100 tbl

Extrakt z plodov Serenoy plazivej (Saw Palmetto) v tabletách. Ide o malý, palmovitý ker, ktorý rasti..

Pestrec 100% šťava 500ml

Pestrec 100% šťava 500ml

Semená Pestreca mariánskeho obsahujú komplex bioflavonoidov nazývaný silymarín, ktorý je veľmi silný..

Štítky: Prom-In, Pestrec, Saw Palmetto, Maca, Cordyceps,