Beauty hair 60 kaps

  • Beauty hair 60 kaps

Výrobok Beaty hair od Medved natural obsahuje hodnotný patentovaný extrakt z klíčkov hrachu, ktorý  predlžuje životný cyklus vlasov a robí vlasy zdravými a krásnymi. Tento patentovaný extrakt bojuje proti vypadávaniu vlasov a podporuje rast vlasov.

Metionín obsahuje síru a môže vytvárať reťazce, ktoré sa následne navzájom zosieťujú. To je presne to, čo sa deje vo vlasoch a nechtoch. Metionín tak dokáže výrazne posilniť štruktúru vlasov a nechtov, čím môže pomôcť aj proti vypadávaniu vlasov

Cysteín je aminokyselina obsahujúca síru a stavebný kameň vlasového keratínu (keratín tvorí vačšinu vlasu), preto je obzvlášť dôležitý pre rast vlasov.

Kyselina pantoténová je zodpovedná za bunkové delenie a bunkovú štruktúru, navyše upokojuje podráždenú pokožku hlavy.

Vitamín B1 zaisťuje silné a lesklé vlasy tým, že robí bunkové membrány elastickými a vitálnymi.

Extrakt z bambusu je prírodný zdroj kremíka. Ide o minerál, ktorý sa nachádza aj v koži, vlasoch a nechtoch, spojivovom tkanive, šľachách, kostiach a chrupavkách. Ak je v tele nedostatok kremíka výsledkom môžu byť tenké vlasy bez života a lámavé nechty. Kremík môže teda podporovať rast vlasov, poskytnúť viac lesku, pružnosti vlasov a upokojiť a posilniť pokožku hlavy. 

Zinok sa podieľa na tvorbe keratínu, ktorý je hlavnou zložkou vlasov, pokožky a nechtov, tiež sa podieľa na tvorbe kolagénu, ktorý tvorí nielen spojivové tkanivo ukotvujúce vlas v pokožke, ale je dôležitý aj pre štruktúru vlasu ako celku. Delenie buniek, ktoré umožňuje rast vlasov, je možné len so zinkom. Vypadávanie vlasov je preto jedným z prvých príznakov nedostatku zinku, ktorý možno často zlepšiť pomocou doplnkov zinku.

Meď prispieva k normálnej pigmentácii vlasov, zároveň pôsobí tiež antioxidačne, teda meď bráni šediveniu.

Biotín prispieva k udržaniu normálnych vlasov. Biotín pozitívne ovplyvňuje štruktúru a rast pokožky, vlasov a nechtov. Biotín môže pomôcť, keď sú vlasy rednúce, krehké a matné. Biotín môže pôsobiť aj proti vypadávaniu vlasov. Nedostatok biotínu však nie je badateľný len vypadávaním vlasov na hlave, dokonca aj tie najmenšie chĺpky, ako sú mihalnice a obočie, môžu vypadávať pri nedostatku biotínu.

Súvisiace produkty

MSM methylsulfonylmethane 400g

MSM methylsulfonylmethane 400g

MSM Metylsulfonylmetán  je vo vode rozpustná, biela kryštalická zlúčenina síry bez zápachu, ktorá ob..

Venira 80 kaps

Venira 80 kaps

Pre rast, objem a kvalitu vlasov, silné a nelámajúce sa nechty a nádhernú pleť - to je Venira! Táto ..

Zinok pre ženy 100 tbl

Zinok pre ženy 100 tbl

Zinok pikolinát je organický zdroj zinku s vynikajúcou biologickou dostupnosťou a fyziologickou komp..

Štítky: Medveď Natural,