Beauty hair 60 kaps

  • Beauty hair 60 kaps

Výrobok Beaty hair od Medved natural obsahuje hodnotný patentovaný extrakt z klíčkov hrachu, ktorý  predlžuje životný cyklus vlasov a robí vlasy zdravými a krásnymi. Tento patentovaný extrakt bojuje proti vypadávaniu vlasov a podporuje rast vlasov.

Metionín obsahuje síru a môže vytvárať reťazce, ktoré sa následne navzájom zosieťujú. To je presne to, čo sa deje vo vlasoch a nechtoch. Metionín tak dokáže výrazne posilniť štruktúru vlasov a nechtov, čím môže pomôcť aj proti vypadávaniu vlasov

Cysteín je aminokyselina obsahujúca síru a stavebný kameň vlasového keratínu (keratín tvorí vačšinu vlasu), preto je obzvlášť dôležitý pre rast vlasov.

Kyselina pantoténová je zodpovedná za bunkové delenie a bunkovú štruktúru, navyše upokojuje podráždenú pokožku hlavy.

Vitamín B1 zaisťuje silné a lesklé vlasy tým, že robí bunkové membrány elastickými a vitálnymi.

Extrakt z bambusu je prírodný zdroj kremíka. Ide o minerál, ktorý sa nachádza aj v koži, vlasoch a nechtoch, spojivovom tkanive, šľachách, kostiach a chrupavkách. Ak je v tele nedostatok kremíka výsledkom môžu byť tenké vlasy bez života a lámavé nechty. Kremík môže teda podporovať rast vlasov, poskytnúť viac lesku, pružnosti vlasov a upokojiť a posilniť pokožku hlavy. 

Zinok sa podieľa na tvorbe keratínu, ktorý je hlavnou zložkou vlasov, pokožky a nechtov, tiež sa podieľa na tvorbe kolagénu, ktorý tvorí nielen spojivové tkanivo ukotvujúce vlas v pokožke, ale je dôležitý aj pre štruktúru vlasu ako celku. Delenie buniek, ktoré umožňuje rast vlasov, je možné len so zinkom. Vypadávanie vlasov je preto jedným z prvých príznakov nedostatku zinku, ktorý možno často zlepšiť pomocou doplnkov zinku.

Meď prispieva k normálnej pigmentácii vlasov, zároveň pôsobí tiež antioxidačne, teda meď bráni šediveniu.

Biotín prispieva k udržaniu normálnych vlasov. Biotín pozitívne ovplyvňuje štruktúru a rast pokožky, vlasov a nechtov. Biotín môže pomôcť, keď sú vlasy rednúce, krehké a matné. Biotín môže pôsobiť aj proti vypadávaniu vlasov. Nedostatok biotínu však nie je badateľný len vypadávaním vlasov na hlave, dokonca aj tie najmenšie chĺpky, ako sú mihalnice a obočie, môžu vypadávať pri nedostatku biotínu.

Súvisiace produkty

MSM methylsulfonylmethane 400g

MSM methylsulfonylmethane 400g

MSM Metylsulfonylmetán  je vo vode rozpustná, biela kryštalická zlúčenina síry bez zápachu, ktorá ob..

Venira - 80 kapsúl

Venira - 80 kapsúl

Pre rast, objem a kvalitu vlasov, silné a nelámajúce sa nechty a nádhernú pleť - to je Venira! Táto ..

Zinok pre ženy 100 tbl

Zinok pre ženy 100 tbl

Zinok pikolinát je organický zdroj zinku s vynikajúcou biologickou dostupnosťou a fyziologickou komp..

Štítky: Medveď Natural,