BEWIT PRAWTEIN C60 - 100ml

  • BEWIT PRAWTEIN C60 - 100ml

C60 je prírodná uhlíková zlúčenina, ktorá vyniká výnimočným pôsobením, ktoré sa odvíja od unikátnych štruktúr v nej obsiahnutých molekúl, fullerénov. 
Kyselina shikimová je účinná, biologicky aktívna, látka borovicového ihličia, ktorá sa v posledných rokoch teší čoraz väčšiemu záujmu v mnohých oblastiach výskumu, vrátane biomedicínskych aplikácií.
Aktívne uhlie v BIO kvalite je úplne prírodná látka s mimoriadnou absorpčnou kapacitou, ktorá na seba viaže všetky cudzorodé látky a pomáha ich odstraňovať z tela von. Na zaistenie BIO kvality, si ho spoločnosť BEWIT vyrába sama, vlastnou technológiou, ktorá využíva iba vodnú paru a oxid uhličitý.
Japonské bôby natto môže byť vďaka svojim vlastnostiam označený aj za zázrak fermentácie. Je to tradičný pokrm Japoncov vyznačujúci sa vysokým množstvom prirodzene prítomných aktívnych látok a vitamínov vzniknutých fermentáciou.
Prírodné BIO RAW fermentované nepražené kakaové bôby sú základnou zložkou. Samotné nepražené kakaové bôby sú významným zdrojom nielen širokého spektra vitamínov, minerálov (horčík a organická síra) a cenných fytonutrientov, ale aj akostného kakaového masla, rastlinných proteínov a účinných antioxidantov.
Výťažky z morský rias a pupeňov rastlín - BIO RAW Omega Complex obohacuje zloženie prawteinu o hodnotné, ľahko vstrebateľné výťažky z BIO certifikovaných morských rias. Tie pochádzajú zo západného pobrežia Írska, teda z najčistejších vôd severného Atlantiku. 

Odporúčaná denná dávka: 3x 1-2 espreso lyžičky. Hrdlo fľaštičky bolo zvolené tak, aby ním väčšia ako espresso lyžička neprešla. 1 espreso lyžička je cca 2g produktu.

 

Alergény
Sezam
Sója
Nutričné hodnoty v 100g
Energetická hodnota [kJ/kcal] 2305/556
Tuky [g] 49,1
z toho nasýtené mastné kyseliny [g] 18
Sacharidy [g] 16,1
z toho cukry [g] 13,4
Bielkoviny [g] 12,6
Soľ [g] <0,2

Súvisiace produkty

Organic Maca Caps - 90 ks

Organic Maca Caps - 90 ks

Maca je legendárnou rastlinou peruánskych Ánd, ktorá sa po stáročia používa v tradičnom liečiteľstve..

Organic Nigella Sativa oil - 100 ml

Organic Nigella Sativa oil - 100 ml

Nigella Sativa je rastlina známa aj ako černuška siata alebo rasca čierna zažíva v poslednom čase sv..

Žihľava 100% šťava 500ml

Žihľava 100% šťava 500ml

Listy pŕhľavy obsahujú vitamíny K a B2, glykozid ircitrín, triesloviny, bielkoviny, kyselinu askorbo..