Betafit 90 kaps

 • Betafit 90 kaps

Betafit má detoxikačné, zásadité a antioxidačné účinky. Znižuje prekyslenie organizmu, pôsobí proti chronickým a civilizačným ochoreniam, podporuje obehový systém a vyživuje krv.

Celkovo posilňuje imunitný systém, srdce, obličky, močové cesty, pečeň, žlčník a črevá. Odstraňuje únavu, zvyšuje telesnú kondíciu a vitalitu. 

Účinky a použitie

 • Vďaka schopnosti čistiť krv, črevá a mozog od voľných radikálov, ťažkých kovov, triglyceridov a radioaktívnych látok výrazne prispieva k celkovej detoxikácii organizmu.
 • Posilňuje tvorbu krvi, najmä produkciu červených krviniek, čím výrazne zlepšuje regeneráciu a výživu všetkých tkanív.
 • Podporuje zdravie srdca a obehového systému, zlepšuje stav cievnych stien a pomáha pri kŕčových žilách a hemoroidoch, prispieva k zníženiu krvného tlaku a rizika artériosklerózy.
 • Podporuje metabolické funkcie pečene, obličiek a pomáha pri črevných a urologických ťažkostiach, vyplavuje usadeniny z kĺbov (dna, reuma, reumatoidná artritída).
 • Optimalizuje rovnováhu kyselín a zásad v krvnej plazme a zabraňuje prekysleniu organizmu, čím celkovo pôsobí proti zápalovým stavom a spomaľuje starnutie.
 • Chráni dôležité orgány pred poškodením pri dlhodobom užívaní chemických liekov.
 • Vďaka vysokému obsahu kyseliny listovej je vhodným doplnkom pri prevencii vrodených vývojových chýb a ako podpora pri úsilí otehotnieť.
 • Červené farbivo betaín z červenej repy vykazuje protinádorové účinky.
 • Pomáha pri nečistej pleti, vyrážkach, ekzémoch, lupienke a zlepšuje stav vlasovej pokožky (lupiny) a kvalitu vlasov a nechtov.
 • Jednotlivé zložky prípravku prirodzene obsahujú široké spektrum minerálnych látok, čím prispievajú k dobrému fungovaniu enzymatického aparátu, imunitného systému a hormonálneho riadenia organizmu, urýchľujú zotavovanie po akejkoľvek chorobe

 

 

Betafit je vhodný na celoročné užívanie. Ak chcete umocniť jeho pôsobenie, môžete zohľadniť ročné obdobie najvhodnejšie na očistu, regeneráciu a posilnenie organizmu podľa princípov TČM.
Medziobdobie Zeme – Október: Toto obdobie uľahčuje odstraňovanie nepotrebného z organizmu. Betafit vo väčšej miere podporí detoxikáciu, najmä čistenie čriev, krvi a pokožky. Prispeje tak k celkovému zvýšeniu imunity. 
Medziobdobie Zeme – Apríl: Toto obdobie podporuje dopĺňanie toho, čo je pre organizmus potrebné. Betafit vo väčšej miere prispeje k zlepšeniu krvného obrazu a k celkovému doplneniu energie. 

 

Repa obyčajná – hľuza (Beta vulgaris) je bohatá na betaín, rastlinné farbivá antokyaníny, vitamín C, vitamíny skupiny B, kyselinu listovú a celú škálu minerálov (kremík, draslík, železo, zinok, horčík, jód, meď). Cvikla detoxikuje organizmus, podporuje tvorbu červených krviniek, pri prekyslení pôsobí zásadito. Regeneruje pečeň, má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém. Je vhodnou prevenciou pred civilizačnými chorobami.

Žihľava dvojdomá – list (Urtica dioica) prečisťuje pečeň, žlčník, obličky a slezinu-pankreas. Uplatní sa pri dne, artritíde, reumatitíde, zápaloch močového mechúra. Znižuje hladinu cukru v krvi, podporuje cirkuláciu krvi a zdravie srdca aj ciev. Má pozitívny vplyv pri potláčaní anémie. Pomáha pri kožných problémoch.

Praslička roľná – vňať (Equisetum arvense) je vysoko účinná bylina vhodná pri liečbe zápalu močového mechúra. Posilňuje obličky, prostatu a pôsobí proti pomočovaniu. Podporuje metabolizmus. 

Stavikrv vtáčí – vňať (Polygonum aviculare) je silne protizápalová bylina, ktorá sa užíva pri ochorení pečene, žlčníka, obličiek, močového mechúra a pri obličkových kameňoch. Je účinná pri žalúdočnýchch vredoch, zápale tráviaceho traktu s krvácaním, reumatitíde a dne. Detoxikuje organizmus.

Rutín zlepšuje cirkuláciu krvi a elastickosť cievnych stien, vykazuje pozitívny vplyv na kŕčové žily.

 

Súvisiace produkty

Regalen 30ml

Regalen 30ml

Regalen je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných po..

Renol 30ml

Renol 30ml

Renol je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných pozn..

Korolen 30ml

Korolen 30ml

Korolen je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných po..

Herb Alerg 60 kaps

Herb Alerg 60 kaps

Herb Alerg je komplex prírodných antioxidantov s protizápalovým pôsobením, ktoré pomáhajú zmierňovať..

Žihľava 100% šťava 500ml

Žihľava 100% šťava 500ml

Listy pŕhľavy obsahujú vitamíny K a B2, glykozid ircitrín, triesloviny, bielkoviny, kyselinu askorbo..

Cvikla 100% šťava 500ml

Cvikla 100% šťava 500ml

Červená repa obsahuje veľké množstvo betalaínov a polyfenolov. Betalaíny sa vyskytujú iba v niektorý..

Štítky: Energy, Cvikla, Žihľava