OraMAF suspenzia 4 x 100 g

  • OraMAF suspenzia 4 x 100 g

Imunita má dve základné úlohy - obranu proti patogénom nachádzajúcim sa mimo buniek a obranu vo vnútri buniek. Avšak podľa najnovších poznatkov je ďalšou základnou úlohou imunity pohlcovať a likvidovať baktérie, vírusy, napadnuté alebo poškodené bunky. Túto úlohu preberá fagocytárna aktivita.
Často sa stáva, že pri testoch je vnútrobunková a mimobunková imunita normálna a napriek tomu sa opakujú infekcie. Príčinou môže byť narušená fagocytárna aktivita. Doplnok OraMAF napomáha k obnove fagocytárnej aktivity.

Všetky vírusy a rakovinové bunky vytvárajú enzým nagaláza. Tento enzým pôsobí v tele hostiteľa veľmi cielene a má špeciálnu schopnosť zasiahnuť a vypnúť imunitu. Nagaláza prerušuje komunikáciu a aktiváciu imunity v čase potreby. Vedie k imunodeficitu, inými slovami k "uspatiu" imunity. Vďaka škodlivému pôsobeniu nagalázy sa môžu vírusy a rakovinové bunky množiť bez kontroly imunitného systému.
Pre úspech liečby onkologických ochorení je kľúčová obnova imunity. Prípravok OraMAF napomáha eliminovať škodlivé pôsobenie nagalázy, čím umožňuje prirodzenú aktiváciu imunitného systému a zánik rakovinových buniek. 

Podobne ako pri onkologických ochoreniach, nagaláza vytváraná vírusmi vedie k imunodeficitu. Prerušením škodlivého účinku nagalázy dochádza k aktivácii imunity a eliminácii vírusov z organizmu.

Vyvážená a pohotová práca imunitného systému je nevyhnutná pre obranu pred akýmkoľvek patogénom. Prípravok OraMAF nie je stimulátorom imunity, prispieva k harmonizácii práce jednotlivých zložiek imunity. Jedná sa o takzvanú imunomoduláciu. Posilňuje oslabené funkcie a zároveň tlmí neprimerane vysokú reaktivitu niektorej zložky, napríklad pri alergiách.

Štítky: Probiotikum