Herbafulvo essencia 750ml

 • Herbafulvo essencia 750ml

Dnešné stravovacie návyky a problémy s kvalitou potravín viedli k prudkému šíreniu gastrointestinálnych chorôb.

Herbafulvo essencia svojím komplexným a starostlivo zostaveným zložením poskytuje riešenie ako predchádzať, dnes najrozšírenejším, zdravotným problémom - gastrointestinálnym problémom. Medzi tie najrozšírenejšie patria najmä bolesti brucha, nadúvanie, plynatosť, nevoľnosť, reflux, ale aj ďalšie, spolu súvisiace a rovnako rozšírené choroby ako - inzulínová rezistencia, únava, bolesti hlavy, vysoká hladina krvného cukru, vysoký krvný tlak aj celkovo oslabená imunita. 

 • Plody štiavu kyslého sa v ľudovom liečiteľstve používajú už stovky rokov na odstránenie hnačky
 • List pŕhľavy dvojdomej obsahuje množstvo účinných látok, medzi nimi aj flavonoidy, ktoré eliminujú výskyt neinfekčnej hnačky.
 • Rumanček kamilkový má priaznivé účinky na zápal žalúdočnej sliznice (gastritída), zápal tenkého čreva (enterokolitída) a zápal hrubého čreva (kolitída)
 • Sušený list šalvie lekárskej znižuje zápal slizníc, má sťahujúce vlastnosti a obsahuje látky proti hnačke
 • List brusnice čučoriedkovej je účinným liekom na zažívacie ťažkosti a hnačky, má antibakteriálnu aktivitu proti E. coli, Salmonella sp., Clostridium sp., Streptococcus sp., Staphylococcus aureus
 • Plod feniklu obyčajného ma mierne antispazmodické a antibakteriálne účinky na močový trakt, čím zvyšujú tvorbu ochranných koloidov v moči
 • Účinné látky plodu bedrovníka anizového sú podobné feniklu a sú s ním synergické. Jeho aktívne látky sa vylučuje do dýchacieho, vylučovacieho aj tráviaceho systému, kde inhibujú rast škodlivých baktérií a pomáhajú zvýšiť chuť do jedla.
 • Pestrec mariánsky zlepšuje funkciu pečene tým, že bráni eliminácii glutatiónu, aminokyseliny, ktorá sa tvorí v pečeni a ktorá je nevyhnutná pre detoxikačný proces.  Komplexné látky silymarínu sa úspešne viažu na pečeňové bunky, čím účinne bránia vstupu toxínov do pečene. Ostropestrec okrem toho, že celkovo zlepšuje funkcie pečene, podporuje metabolizmu uhľohydrátov aj využitie inzulínu a podporuje aj hormonálnu funkciu
 • Lecitín je prírodná látka, ktorá pomáha pri absorpcii silymarínového komplexu. Podľa rôznych zdrojov literatúry prispieva k absorpcii 4,6 a 10-násobku účinnej látky.
 • Prírodná forma vitamínu C získaného zo semien ruže šípovej synergicky pôsobí s účinkami pestreca mariánskeho. Jej najprospešnejšie účinky pre telo sú regulácia priepustnosti ciev aj posilnenie stien ciev, čím prispieva ku zrýchleniu prietoku krvi.
 • Kyselina fulvová je zlomok humínových kyselín s najnižšou molekulovou hmotnosťou, vďaka čomu sa ľahko absorbuje v tenkom čreve jedna molekula kyseliny fulvovej môže do tela vniesť viac ako 60 prvkov alebo aminokyselín. Práve v tomto výrobku kyselina fulvova pôsobí ako nosič dôležitej aminokyseliny - arginínu, a ako nosič minerálov z Praidskej soli.
 • Praidská soľ pôsobí ako prírodný elektrolyt a najúčinnejší a telu najprirodzenejší Ringerov roztok. Zloženie a pomer jednotlivých prvkov Praidskej soli sú úplne rovnaké ako v mimobunkovej tekutine zdravého človeka.
 • Jablčný pektín je vláknina vo vode rozpustná. Odolná voči tráveniu a absorpcii v tenkom čreve vďaka čomu je fermentovaná až v hrubom čreve. Kde je užitočným zdrojom potravy pre rôzne kmene baktérií vďaka čomu sa používa na liečbu hnačky aj na liečenie chorôb gastrointestinálneho traktu. Pektíny sú schopné tvoriť ochranný gél na povrchu žalúdka a slizníc. 

Dôvody a príčiny, ktoré stáli za vznikom tohto komplexného doplnku na nás pôsobia prakticky neustále a preto je pre naše zdravie najvhodnejšia neustála obrana voči týmto vplyvom, napríklad aj nepretržitou konzumáciou Herbafulvo essencie. 

Súvisiace produkty

Artičoka 100% šťava z listov 500ml

Artičoka 100% šťava z listov 500ml

Hoci sa artičoky (Cynara scolymus) často považujú za zeleninu, sú druhom bodliaka. Artičoky obsahujú..

Herbafulvo essencia Papaya 750ml

Herbafulvo essencia Papaya 750ml

Predchádzajte zdravotným problémom v dôsledku moderného životného štýlu a stravovacích návykov! T..

Triphala BIO - 60 g

Triphala BIO - 60 g

Triphala je najznámejšia a najúčinnejšia kombinácia na vnútorné prečistenie a tiež regeneráciu či ob..

Zeolit Ultra tekutý - 30 ml

Zeolit Ultra tekutý - 30 ml

Tekutý Zeolit je vyrobený výlučne z čistých prírodných materiálov. Prírodný purifikovaný čistý Zeoli..