Renol 30ml

 • Renol 30ml

Renol harmonizuje predovšetkým energetické dráhy obličiek, močového mechúra, sleziny a troch žiaričov.

Pomáha riešiť predovšetkým ťažkosti s urogenitálnym systémom a ochorenia kĺov. Pozitívne ovplyvňuje krv a lymfu.

 • Urologické problémy, zápaly, močové kamene
 • Ťažkosti s prostatou, neplodnosť
 • Degeneratívne a zápalové ochorenia kĺov 
 • Ekzémy, vyrážky akné
 • Vysoký krvný tlak, opuchy 
 • Bolesti hlavy, poruchy sluchu

Renol má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Ovplyvňuje správnu funkciu vylučovacích orgánov (obličiek a močového mechúra), upravuje hospodárenie tela s minerálmi a udržiavanie optimálneho pH krvi. So správnou funkciou obličiek súvisí aj riadenie tvorby červených krviniek v kostnej dreni a regulácia krvného tlaku, ďalej prúdenie všetkých tekutín v tele (napr. lymfa) a udržiavanie rovnováhy vo vnútornom prostredí organizmu.
S vylučovacími orgánmi je energeticky prepojený aj celý podporný systém tela (kosti a kĺby) a Renol má svoje uplatnenie aj pri liečbe chorôb súvisiacich s pohybovým ústrojenstvom. Renol ďalej udržiava správnu funkciu mužských pohlavných orgánov a pôsobí proti mužskej neplodnosti. Obličky sú veľmi citlivým orgánom, ktorý sa pri poškodení veľmi zložito regeneruje, je v nich uložená vrodená energia. Ak sú obličky preťažené, táto energia vyprcháva, čo súvisí so znižovaním všetkých funkcií ľudského organizmu. Činnosť obličiek je preto vhodné posilňovať, inak prichádza predčasné starnutie.

 • podporuje detoxikáciu tela, má antioxidačné a regeneračné účinky.
 • je určený na regeneráciu obličiek, nadobličiek, močového mechúra, prostaty a lymfatického systému.
 • pôsobí preventívne a liečebne pri zápaloch močového mechúra a močových ciest, pri ťažkostiach s močením, ochorení obličiek, pri tvorbe obličkových kameňov a niektorých chronických gynekologických problémov (zápal krčka maternice a pošvy).
 • v detstve pôsobí okrem iného proti nočnému pomočovaniu.
 • pomáha riešiť problémy s prostatou, ťažkosti s močením v dôsledku jej bujnenia a mužskú neplodnosť; celkovo prospieva dobrému stavu mužských pohlavných orgánov.
 • harmonizuje funkciu nadobličiek, pomáha regulovať krvný tlak a množstvo červených krviniek.
 • je účinný pri ochorení pohybového ústrojenstva – bolesti kĺbov a chrbtice, artróze, artritíde, reumatizme, dne a Bechterevovej chorobe.
 • pôsobí preventívne aj liečebne pri osteoporóze.
 • pôsobí proti migrénam a iným bolestiam hlavy (spánok a čelo) a proti poruchám sluchu.
 • stimuluje činnosť lymfatického a imunitného systému, zbavuje telo ťažkých kovov, eliminuje opuchy dolných končatín a očných viečok.
 • je vhodný pre alergikov a astmatikov.
 • predchádza opakujúcim sa angínam a zápalom stredného ucha.
 • pomáha pri kožných ťažkostiach ako sú ekzémy alebo akné.
 • zlepšuje kvalitu zubov, nechtov a vlasov; zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov.
 • prospieva pri nedostatku energie a chronickej únave.
 • pri neznášanlivosti chladu.

Použitie Renolu z hľadiska psychiky:

 • neschopnosť uvoľniť sa, nedôverčivosť spojená s podozrievavosťou a cynizmom, nesmelosť, nerozhodnosť, rezignácia, nepokoj spojený so strachom a pocitom neustáleho ohrozenia, hyperaktivita CNS, predovšetkým u detí s LMD a ADHD
 • prináša dôveru k životu, pocit, že všetko je tak, ako má byť, odvahu postupovať dopredu a nechať veciam ich prirodzený priebeh

Na docielenie väčšieho liečebného účinku odporúčame kombinovať Renol s krémom Artrin z Pentagramu© krémov (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).
 

Ihlica tŕnitá: Používa sa pri poruchách látkovej výmeny, pri močových kameňoch a piesku, pri dne, vodnatieľke a reumatizme.
Vres obyčajný: Má dezinfekčné a močopudné vlastnosti, užíva sa pri obličkových kameňoch a piesku, pri zápaloch močového mechúra v spojení so zväčšením prostaty, pri reumatizme, kĺbových bolestiach a opuchoch.
Palina dračia: Obsahuje jód, zlepšuje metabolizmus, užíva sa pri dráždivom hrubom čreve, pôsobí ako tonikum a antisklerotikum.
Baza čierna: Obsahuje rutín, ktorý priaznivo ovplyvňuje cievne steny, užíva sa pri chorobách čriev a močového mechúra. Ovplyvňuje kontaktné ekzémy, obsahuje vitamín C.
Lopúch väčší: Užíva sa pri dne, reumatizme, pri chronických ekzémoch, zápalových stavoch v tráviacom trakte a pri urolitiáze.
Kapucínka väčšia: Obsahuje prírodné antibiotikum, ktoré i v najmenších koncentráciách účinkuje na 46 kmeňov baktérií Staphylococcus. Užíva sa pri infekciách močových ciest
Ríbezľa čierna: Podporuje metabolizmus, obsahuje soli horčíka a vitamíny skupiny B, užíva sa pri reumatizme, pri zápaloch močových ciest a močového mechúra
Pakost smradľavý: Aplikuje sa pri krvi v moči, pri zápaloch čriev, urolitiáze, pri chorobách obličiek, zápaloch nervov, ischiase, pri opuchoch, ekzémoch a neplodnosti.
Dvojzub trojdielny: Urýchľuje metabolizmus, užíva sa pri chorobách pečene a obličiek, pri psoriáze, ekzémoch a alergiách. Stimuluje nadobličky.
Stavikrv vtáčí: Užíva sa pri dne, reumatizme, pri hnačkách, ekzémoch, bronchitíde, pri chorobách obličiek a močového mechúra. Vyplavuje piesok a drobné kamienky.
Zlatobyľ obyčajná: Jej doménou je používanie v urológii – pri chorobách obličiek, mužských pohlavných žliaz, prostaty a semenníkov, pri bielkovine v moči, dne, reumatizme, urolitiáze, pri opuchoch a artritíde.
Turanec kanadský: Užíva sa pri dne a vnútornom krvácaní, pri zápaloch močového mechúra a obličiek, pri ekzémoch, reumatizme, nachladnutí, chorobách prostaty a pri onkologických ochoreniach.
Túžobník brestový: Užíva sa pri reumatizme, opuchoch, ekzémoch, polyartritíde, pri chorobách obličiek a močového mechúra. Zabraňuje hnilobnému rozkladu v črevách.
Železník lekársky: Ovplyvňuje funkciu pečene, obličiek a sleziny. Aplikuje sa pri kožných chorobách, bronchitíde a neuralgii trojklaného nervu.
Vrbovka malokvetá: Má blahodárny vplyv na celý urogenitálny systém. Užíva sa pri zápaloch obličiek a močového mechúra, pri ťažkostiach s prostatou.

 

Súvisiace produkty

Artrin - 50ml

Artrin - 50ml

Artrin je bioinformačný regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej ..

Mycoren 90 kaps

Mycoren 90 kaps

Prírodný produkt Mycoren obsahuje vyvážený komplex vitálnych húb a bylinných extraktov. Mycoren k..

Artrin XXL - 250ml

Artrin XXL - 250ml

Artrin je bioinformačný regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej ..

Betafit 90 kaps

Betafit 90 kaps

Betafit je prírodný prípravok obsahujúci extrakty z červenej repy (cvikle), žihľavy dvojdomej, prasl..

Artrin Professional - 500 ml

Artrin Professional - 500 ml

Artrin je bioinformačný regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej ..